L&T-by-Miks-Sels-WEB-558
L&T-by-Miks-Sels-WEB-558

L&T-by-Miks-Sels-WEB-733
L&T-by-Miks-Sels-WEB-733

L&T-by-Miks-Sels-WEB-558
L&T-by-Miks-Sels-WEB-558

1/18

Restorāns LAIVAS piedāvā plašu telpu klāstu oficiālu banketu, ballīšu, biznesa pusdienu, kā arī privātu furšetu rīkošanai. Atkarībā no plānotā pasākuma, Jums ir iespēja izvēlēties dažādas telpas, kas vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un vēlmē. Pasākumu rīkošanai pieejama ir galvenā restorāna zāle ar īpašu gaisotni, apburošā iekšējā stikla terase, āra terase zem klajām debesīm, kā arī unikālā peldošā terase Lielupes ūdeņos, tādējādi ļaujot Jums izvēlēties tieši tās telpas, kas Jums šķiet vispiemērotākās.
LAIVAS laipni uzņems jebkādu Jūsu izvēlētu pasākumu - lai tā būtu traka vecmeitu ballīte, piezemētas biznesa pusdienas, unikālas kāzu svinības, vai Jūsu modes līnijas atklāšanas pasākums, LAIVAS spēs uzņemt tos visus!

Profesionāla ēdināšana, unikāli apburošs dizains un kompetenta apkalpošana garantēs Jūsu viesu apmierinātību un burvīgi pavadītu laiku.

Mēs zinām, ka katrs pasākums ir unikāls, un prasa savādāku uzmanību, tāpēc precīzu izcenojumu pasākumu rīkošanai mēs Jums sniegsim pēc pieprasījuma.

Cenu pieprasījumu un informācijas iegūšanai, lūdzu, zvanīt uz norādīto tālruni:


+371 26 680 373

restoranslaivas@gmail.com